SNAPLOK

Kominárske náradie SnapLok® je najnovšou generáciou rotačnej technológie Power Sweeping s niekoľkými patentmi. Poskytuje najmodernejšie technológie a inovatívne produkty za prijateľnú cenu. Rotačný systém zjednodušuje prácu každého kominára. 

Rad inovatívnych produktov SnapLok® bol vyvinutý profesionálnym kominárom a expertom na čistenie komínov v USA s viac ako 25 ročnými skúsenosťami.

S čistiacim rotačným systémom SnapLok®  vyčistíte dymovod s  komínom rýchlo a dôkladne. Komponenty systému SnapLok® Power Sweep využíva na spojenie unikátnu dvojitú bajonetovú spojku – patentované dvojité tlačidlo push & lock. Táto konštrukcia spojenia je extrémne silná a umožňuje rýchle spojenie tyčí. Zasunutím a miernym otočením tyče  dvojité tlačidlá zapadnú na svoje miesto.

Systém SnapLok®  používajú na svoju prácu profesionálni kominári  vo viac ako 24 krajinách po celom svete. Stante sa jedným z nich.

KATALÓG NA STIAHNUTIE

kliknutím načíta PDF katalóg

KATALOG SNAPLOK SK 2019

PRÚTY A TYČE NA ČISTENIE

Všetky prúty je možné kombinovať a spolu spojiť na Vami požadovanú dĺžku.

Prúty 8 mm a 10 mm  vyrobené z extrémne odolného pevného nylonu,  štvornásobne zalisovaná spojka z nehrdzavejúcej ocele je odolná voči korózii. Prúty  sú extrémne flexibilné, vhodné na ohyby do 90 ̊, ideálne pre viacvrstvové komíny, olejové, plynové, biomasové, peletkové dymovody a potrubia s priemerom 8-15 cm. Spojka má šírku iba 16 mm. Prúty 8 a 10 mm môžu byť pripojené k väčším tyčiam (12,15,18,20,22mm) pomocou adaptéra (ADPT305).

Tyče 12 mm sú  vyrobené z extrémne odolného pevného nylonu, štvornásobne zalisované k spojkám na oboch koncoch tyče. Spojky na 12mm tyčiach sú vyrobené z anodizovaného leteckého hliníka, takže nedochádza ku korózii. Tieto tyče sú veľmi ľahké, ale zato veľmi pevné, hravo zvládnu ohyb 90 stupňov. Vysoko flexibilné a vhodné na čistenie dymovodov cez spotrebič. Vhodné na čistenie dymovodov a komínov s priemerom 12-20 cm.

15mm nylonové tyče majú dobrú pružnosť a v kombinácii s ich pevnosťou majú širokú škálu využitia, možnosť spojenia s rôznymi nástavcami, vhodné na každodenné čistenie a  odstraňovanie pevných usadenín zo spalinovej cesty.

18mm nylonové tyče sú extrémne odolné, pomerne tuhé (s miernym ohybom) a používajú sa na čistenie väčších dymovodov alebo na mechanické odstraňovanie dechtu zo spalinovej cesty.

20mm nylonové tyče sú extrémne odolné, veľmi tuhé a používajú sa na oddechtovanie a odstraňovanie hniezd.

22 mm polypropylénové tyče sú určené pre čistenie vysokých komínov alebo pre všetky typy ručného čistenia. Sú ľahké, odolné a polotuhé. Možnosť pripojenia niekoľko 15mm pevných nylonových tyčí ako vodcu na pomoc pri vedení ohybmi.

Hliníkové tyče 22 mm fungujú skvele v dymovodoch pripojených k spotrebičom s vyšším výkonom a sú určené na použitie v spojení s 22 mm polypropylénovými tyčami na výškové práce vo vysokých dymovodoch, najmä v šachtách. Sú ľahké, odolné a tuhé.

ČISTIACE HLAVY

SnapLok navrhol  inovatívne čistiace hlavy, naďalej zlepšuje dizajn, funkciu a jednoduchosť používania. Hlavy sú odolné s ľahko vymeniteľnými lankami, oceľovými káblami alebo reťazou.

KAŽDODENNÉ ČISTENIE KOMÍNOV A DYMOVODOV

Vhodné na bežné čistenie všetkých komínov, vrátane nerezových. Na čistenie sa využívajú 6-hranné priemyselné nylónové lanká, ktoré sú veľmi šetrnné aj k nerezový komínom.

ODSTRAŇOVANIE DECHTU A PEVNÝCH NÁNOSOV

Vhodné predovšetkým na mechanické odstraňovanie dechtu z murovaných tehlových komínov, keramických komínov a komínov s hlinenou vložkou. Ak nie je vhodné použitie reťazovej hlavy, aby nedošlo k poškodeniu komínovej vložky, použite hlavy s oceľovým lankom – CableLoop alebo CableWhip, ktoré sú menej agresívne ako reťazová hlava. Fungujú skvele pri odstraňovaní glazovaného dechtu alebo cementových výbežkov.

ČISTIACA HLAVA DEATH STAR

Extrémne výkonná a účinná hlava vyrobená z jedného kusu leteckého hliníka, dodáva sa so spojkou ScrubShaft, ktorá pomáha centralizácii hlavy v spalinovej ceste.

PRÍSLUŠENSTVO

Systém SnapLok ponúka množstvo príslušenstva, aby ste mohli odviesť dokonalú a čistú prácu. S rotačným systémov SnapLok budete vždy pripravený v každej situácii a nič Vás neprekvapí.

Rôzne adaptéry na pripojenie k akumulátorovej vŕtačke alebo k spojenie malých prútov k čistiacim tyčiam.

Spojenie ku starému náradiu so závitom M10 a M12.

Rotačný hriadeľ.

Ventilátor na vyfúkavanie ľahších usadenín von zo spalinovej cesty.

Prenosné tašky v dvoch variantách pre 90cm prúty a 1m dlhé prúty.

ODBLOKOVANIE UPCHATÝCH KOMÍNOV

Účinné hlavy na prerážanie zanesených komínov. Vyrobené z jedného kusu leteckého hliníka alebo pevného priemyselného nylonu s oceľovým lankom, ukončené zalisovanými hlavicami z nehrdzavejúcej ocele. Pre väčší účinok pripojte spojku ScrubShaft.

 Neváhajte mi zavolať na  0907 394 855 alebo použite náš kontaktný formulár.

 Pomôžem Vám zostaviť ten správny rotačný systém podľa Vašich potrieb.

Taktiež môžte pohodlne nakupovať v našom e-shope.

Sídlime vo Valaskej Dubovej, medzi mestami Ružomberok a Dolný Kubín,

dohodnite si s nami stretnutie a príďte si rotačný systém SnapLok vyskúšať.

Vladimír Holubčík

holubcik.vlad@icloud.com