Krby na kľúč PREDAJ REALIZÁCIA SERVIS

Venujeme sa predaju a stavbe krbov. Poskytujeme komplexné služby v oblasti krbov a kominárstva. Stavby krbov na kľúč realizujeme po celej Slovenskej republike.

V našej ponuke nájdete moderné krby, tradičné rustikálne krby, kachľové pece, voľnostojace pece, komínové systémy, vzduchotechniku, teplovzdušné rozvody, materiál na stavbu krbov a kompletné krbové príslušenstvo.

PONUKA KRBOV

TEPLOVZDUŠNÉ KRBY

Teplovzdušný krb je tvorený  z kvalitných a zdravotne nezávadných izolačných materiálov.  Teplo po rozkúrení je takmer okamžite odovzdávané  do priestoru vo forme ohriateho teplého vzduchu z krbových mriežok, poprípade teplovzdušných rozvodov. Preto je vhodný hlavne do občasne užívaných stavieb alebo rekreačných domov, kde je po rozkúrení požadované takmer okamžité odovzdávanie tepla do priestoru. Samozrejme správne nadimenzovaný teplovzdušný krb je vhodný aj do domu ako dizajnový prvok na občasné kúrenie.

TEPLOVZDUŠNO AKUMULAČNÉ KRBY

Krbová vložka je obstavaná akumulačnou masou z magnezitu a korpus krbu je postavený z akumulačných materiálov,  ktoré  do priestoru odovzdávajú príjemné sálavé teplo. Krb je kombináciou akumulačného a teplovzdušného krbu, vhodný na stále kúrenie.

Rýchle teplo do priestou po rozkúrení, akumulácia a sálavé teplo na niekoľko hodín po dohorení z neho robia ideálnu voľbu.

PLYNOVÉ KRBY

Príjemná atmosféra tepla domova pohodlne, bez námahy, rúbania a nosenia dreva. Jednoducho chyťte diaľkové ovládanie, stlačte a je to. Jednoduché.

Nemáte doma prípojku na NG zemný plyn? Nevadí, plynové vložky je možné napojiť aj na LPG.

TEPLOVODNÉ KRBY

Ak ste milovník ohňa a stále sa rozhodujete aký hlavný zdroj vykurovania, teplovodný krb je pre Vás vynikajúce riešenie. Teplovodný krb je vhodný ako hlavný zdroj vykurovania a na ohrev teplej úžitkovej vody. Vychutnajte si pohľad na horiaci oheň vo Vašej obývačke, kúrte celú domácnosť a prebytočné teplo si uskladnite v akumulačnej nádobe, ktoré sa použije na vykurovanie  v ďalšie dni.

PREČO KRB OD NÁS

Predaju a stavbe krbov sa venujeme dlhé roky, máme stovky realizácií a mnoho spokojných zákazníkov. Používame moderné kachliarske technológie, pravidelne absolvujeme vzdelávacie školenia, aby sme sa mohli naďalej zdokonaľovať a poskytnúť Vám to najlepšie riešenie za priateľnú cenu.

SKÚSENOSŤ

Moderný krb je elegantným prvkom interiérového dizajnu a zároveň alternatívny zdroj vykurovania.  Používame najmodernejšie kachliarske technológie, ktoré Vám zabezpečia bezpečnosť a fukčnosť. Pri výbere poradíme a  radi pomôžeme znížiť náklady na realizáciu a v konečnom dôsledku aj výdavky na vykurovanie Vášho domova.

VÝHODNÉ CENY

Sme na trhu od roku 1998, vďaka rozvinutým obchodným kontaktom a spolupráci s tými najlepšími, dokážeme prispôsobiť výhodnú cenu vysokej kvalite našich služieb a produktov. Neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa.

PROFESIONALITA

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, poskytujeme komplexné služby, poradenstvo a realizáciu projektu.
Našou prioritou je spokojnosť klientov, kvalitné prevedenie a vytvorenie dokonalej atmosféry tepla domova u Vás doma.

DIZAJN KRBOV

MODERNÉ

RUSTIKÁLNE

TRADIČNÉ